Aguilera i Gaga razem

Zakopały topór wojenny?

Christina Aguilera i Lady Gaga nigdy nie darzyły się zbyt wielką sympatią. Gdy Mother Monster zdobyła popularność, gwiazda Christiny zaczęła nieco przygasać. Chris poczuła się zagrożona przez Gagę – kilkakrotnie publicznie wypowiedziała się o niej bardzo lekceważąco. Z kolei Lady Gaga wyszydzała Aguilerę i oskarżała o kopiowanie jej stylu. Krótko mówiąc – przyjaźni między laskami nigdy nie było…

Laski chyba jednak zakopały topór wojenny – zgodziły się wystąpić wspólnie w finale amerykańskiej edycji programu ‘The Voice’TUTAJ możecie zobaczyć, jak to wypadły! Zaśpiewały hit Mother Monster ‘Do What You Want’! Wspólnie tańczyły, pięknie się do siebie uśmiechały i nawet postawiły na podobny look! Lady Gaga ubrała się w złoty kombinezon z watowanymi ramionami i długimi, gotyckimi rękawami. Christina miała seksowną suknię z rozcięciem, uszytą z identycznego materiału!

Mimo, że piosenkarki miały różne fryzury, to ich peruki były w takim samym odcieniu platynowego blondu. Jak myślicie, zamierzone podobieństwo?

Środa, 18. Grudnia 2013

fb custom audience

adform