'Szybcy i wściekli 7' - brat zastąpi Paula Walkera?

Trochę dziwna sytuacja...

Tragiczna śmierć Paula Walkera, gwiazdora kultowej serii 'Szybcy i wściekli', poruszyła cały świat. Miliony fanów filmu i talentu aktora są w żałobie – dramatyczny wypadek przerwał także zdjęcia do siódmej produkcji o zmaganiach samochodowych gangów.

Producenci ‘Szybkich i wściekłych 7’ wyjawili, że prace nad filmem były bardzo zaawansowane i powstało mnóstwo materiału z udziałem Paula. Podjęto decyzję o dokończeniu filmu. Przejęcie roli Briana O’Connera zaproponowano… bratu zmarłego aktora, kaskaderowi Cody’emu Walkerowi, ze względu na jego fizyczne podobieństwo do Paula.

‘Będziemy robić ujęcia z tyłu i z oddali, jeżeli potrzebne będą zbliżenia, użyjemy animacji komputerowej, by pokazać twarz Paula. Jeżeli Cody zgodzi się na udział w produkcji, będzie mógł uczcić w ten sposób pamięć brata i dokończyć jego dzieło. Na razie rodzina gwiazdora i cała ekipa filmowa jest w żałobie. Musimy dać sobie czas na ustalenie wszystkich szczegółów’ – zdradził producent filmu.

Na razie prace nad siódmą częścią ‘Szybkich i wściekłych’ zostały zawieszone. Jak sądzicie, czy to dobry pomysł, aby zastąpić Paula jego bratem? Brzmi to troszeczkę dziwnie…

Piątek, 20. Grudnia 2013

fb custom audience

adform