Rihanna i A$AP Rocky są razem?

Gwiazda chyba ma dość singlowania

Rozstanie Rihanny z Chrisem Brownem było bardzo burzliwe i skomplikowane. Po skandalu związanym z pobiciem Riri przez Chrisa w 2009 roku para rozchodziła się i schodziła wielokrotnie, publikując wspólne fotki na Twitterze lub hejtując się nawzajem. Ostatnio jednak nic nie słychać o tym, aby mieli po raz kolejny do siebie wrócić… Czyżby Chris Brown stał się dla Rihanny taką samą prehistorią, jak Russell Brand dla Katy Perry?

Najwyraźniej tak! RiRi zapomniała już o dawnym facecie i spotyka się z kimś innym. Jej nowym facetem może być… A$AP Rocky! Paparazzi przyłapali ich ostatnio na randce w Soho House na Manhattanie. Po kolacji ruszyli dalej w miasto i bawili się razem całą noc!

‘Zachowywali się elegancko, nie było żadnego całowania czy siadania na kolanach. Jednak było jasno widać, że albo coś ich łączy, albo połączy wkrótce. I to coś więcej niż przyjaźń. Przyjaciele nie patrzą na siebie w taki sposób’ – relacjonował świadek ich spotkania w Soho House.

Hmmm… Wychodzi na to, że słabość do niegrzecznych chłopców wcale Rihannie nie minęła. Wokalistka odrzuciła Drake’a, który jest spokojnym, dobrze wychowanym gościem i pokazała, że jednak woli niegrzecznych chłopaków

Jak myślicie – Rihanna faktycznie kręci z Rockym?

Piątek, 20. Grudnia 2013

fb custom audience

adform