Muzyczne powroty 2013

  Te zespoły w tym roku wreszcie znów razem stanęły na scenie!

  “Rok 2013 przyniósł nie tylko wiele ponadczasowych hitów czy wydał wschodzące gwiazdy, które znalazły swoje miejsce na międzynarodowych listach przebojów, lecz także przywołał na scenę stare wygi, które postanowiły spróbować w muzycznym biznesie raz jeszcze. W rezultacie kilka zespołów zrobiło swoim fanom nie lada niespodziankę swoim powrotem czy reaktywacją.

  Chyba żaden fan rocka nie liczył na trzeci album studyjny zespołu Babyshambles. Ostatnia płyta zespołu i jej lidera, którym jest Pete Doherty, ukazała się całe siedem lat temu. Poza tym muzyk w przeszłości był znany raczej bardziej ze skandali narkotykowych i związku z supermodelką Kate Moss niż ze swojej muzyki. ‘Sequel to the Prequel’ to na szczęście bardzo dobry album, co sprawiło, że powrót grupy był naprawdę udany.

  Największą niespodziankę w tym roku sprawiła jednak reaktywacja N' Sync. Boysband supergwiazdora Justina Timberlake stanął latem, po jedenastu latach od oficjalnego rozwiązania zespołu, ponownie na scenie podczas tegorocznej gali VMA. Piątka muzyków – jak za lat ich świetności – wykonała swoje największe hity. Ku rozczarowaniu fanów wspólny występ grupy miał jednak charakter jednorazowy.

  Widzowie MTV znają Ozzy`ego Osbourne`a jako zwariowanego ojca rodziny z serialu dokumentalnego ‘The Osbournes’. Można było tam podejrzeć w rockandrollowy styl życia starzejącej się legendy muzyki. Tymczasem 65-letni gwiazdor nie myśli wcale o emeryturze, a nawet namówił w tym roku swoich kolegów z zespołu Black Sabbath, by wyprodukowali nowy album i ruszyli na długie, światowe tournee. LP ‘13’ nie tylko zebrał pozytywne opinie krytyków, lecz także odniósł duży sukces na listach przebojów. Metalowa grupa znalazła się m.in. na szczytach brytyjskich i amerykańskich list przebojów.
  "

  Wtorek, 24. Grudnia 2013

  fb custom audience

  adform