Najbardziej zwariowane filmy o imprezach

  By wczuć się powoli w sylwestrową atmosferę, prezentujemy wam najbardziej odjechane imprezy z historii filmu.

  “Już za kilka dni rok 2013 dobiegnie końca. Czyli czas na naprawdę wielką imprezę, by razem z najlepszymi kumplami i przyjaciółkami powitać Nowy Rok. Poniżej znajdziecie kilka przykładów, jak wasza impreza w żadnym wypadku nie powinna wyglądać! Najbardziej odjechane filmy o imprezach znajdziecie u nas.

  Dla wielu wielbicieli kina klasykiem filmu o imprezie to ‘Kac Vegas’. Czterech przyjaciół bawi się na wieczorze kawalerskim w Las Vegas. Jednak po nocy pełnej wrażeń wszystkim urywa się film. Rekonstrukcja wydarzeń poprzedniego wieczoru oraz odnalezienie zaginionego pana młodego jest nieomalże ponad siły Phila, Stu i Alana. Za tę niesamowitą imprezę przyznano nawet Złotego Globa w 2010 roku.

  Zwariowaną noc przeżyli również bohaterowie filmu ‘Supersamiec’. Seth, Evan i Fogell, trzej licealiści, zostali w końcu zaproszeni na super imprezę przez koleżankę ze szkoły. Warunkiem miało być dostarczenie alkoholu, co kończy się dziką odyseją przez pół miasta.

  Dzięki ‘Supersamcowi’ Christopher Mintz-Plasse alias McLovin stał się kultową postacią. ‘Project X’ to historia spokojnej domówki, która całkowicie wymyka się spod kontroli. Trójka przyjaciół postanawia zorganizować imprezę pod nieobecność rodziców, która rozsławi ich pośród rówieśników. Jednak gdy liczba gości przebija wszelkie oczekiwania i osiąga czterocyfrową liczbę, interweniuje policja. Chłopcy są następnego dnia świętowani w szkole jak bohaterowie."

  Czwartek, 26. Grudnia 2013

  fb custom audience

  adform