Najlepsze miejscówki na Sylwestra

  Sprawdźcie, w jakich miejscach na świecie choć raz powinniście spędzić Sylwestra!

  Głośna muzyka, strzelające korki szampana oraz mega fajerwerki 31 grudnia stały się standardem prawie na całym świecie. Jednak tylko w niektórych miejscach macie szanse na naprawdę wyjątkową imprezę. Gdzie? Wyszukaliśmy dla was te miejsca!

  Jeśli wybierać się do Ameryki Północnej, pierwsze miejsce, które przychodzi na myśl to oczywiście New Yorker Times Square. Jednak zaledwie parę godzin drogi dalej na północ, znajduje się kanadyjski Quebec, który już na kilka dni przed Sylwestrem tonie w powodzi świateł. 21 grudnia rozpoczyna się tam City Lights Festival – całe miasto przyozdobione jest kolorowymi światełkami, które płoną aż do ostatniej nocy Starego Roku. Mieszkańcy i turyści świętują przede wszystkim na Grande Allée oraz w rozlicznych klubach i barach.

  Jeżeli chcecie być jednymi z pierwszych osób, które powitają Nowy Rok, powinniście wybrać się do australijskiej stolicy Sydney. Najlepszym miejscem na spędzenie tam Sylwestra to Sydney Opera House. Jest dobre jedzenie, kolorowe drinki i najlepsi DJe Down Under. Niestety bilety nie należą do najtańszych.

  Kto nie ma ochoty na bardzo dalekie wycieczki, a mimo to chciałby wziąć udział w egzotycznym przyjęciu, powinien rozważyć Istambuł. Imprezy sylwestrowe w tureckiej metropolii są z roku na rok coraz większe. Fajerwerki najlepiej podziwiać z legendarnego placu Taksim. Potem czas na kilka kolejek raki i podbój niezliczonych klubów.

  A najlepsze imprezy sylwestrowe w Niemczech organizuje MTV we własnej osobie! W czterech niemieckich metropoliach – Berlinie, Hamburgu, Stuttgarcie i Monachium – wyprawiamy MTV NEW YEAR’S BASH. Na tych pełnych ekstrawagancji przyjęciach, napoje są już w cenie biletu!"

  Wtorek, 31. Grudnia 2013

  fb custom audience

  adform