Taylor Swift najhojniejszą gwiazdą

Pomaga najwięcej ze wszystkich!

Większość gwiazd stara się podzielić kasą z najbardziej potrzebującymi i przeznacza spore sumy na działalność charytatywną. Mogliśmy to zaobserwować choćby w kontekście tajfunu na Filipinach, który zabrał dom tysiącom rodzin… Justin Bieber, chłopaki z One Direction i Rihanna przekazali duże sumy na pomoc Filipińczykom – a to nie jedyne gwiazdy, które dzielą się z potrzebującymi tym, co mają!

Serwis dosomething.org co roku publikuje listę gwiazd, które podejmują działania charytatywne. Już drugi rok z rzędu pierwsze miejsce na podium zajmuje Taylor Swift! Wokalistka przeznacza każdego roku kilka milionów dolarów na rzecz potrzebujących. Co więcej, wcale nie szuka rozgłosu i nie chwali się swoją działalnością, podobnie jak członkowie zespołu One Direction, którzy zajęli drugie miejsce w zestawieniu. Harry, Zayn, Niall, Louis i Liam udzielali się w tym roku w Ghanie jako wolontariusze, a ponadto pomogli w zbiórce pieniędzy na badania nad leczeniem nowotworów.

Kolejne miejsca w pierwszej dziesiątce zajmują Beyoncé, zmarły tragicznie Paul Walker, duet Macklemore & Ryan Lewis, Sandra Bullock, Kerry Washington, Ian Somerhalder, Ryan Seacrest i Carrie Underwood. Pełna lista dwudziestu najbardziej aktywnych charytatywnie gwiazd do obejrzenia TUTAJ!

Tay, gratulujemy!

Poniedziałek, 30. Grudnia 2013

fb custom audience

adform