Dawid Kwiatkowski o hejterach

'Robią mi tylko oglądalność'

Dawid Kwiatkowski pojawił się w polskim show businessie znienacka i idzie jak burza! Jego debiutancki krążek zatytułowany ‘9893’ zrobił totalną furorę i podbił serca wszystkich Kwiatonators. Sława jednak i w jego przypadku ma swoje cienie… W ostatnim wywiadzie w telewizji Dawid opowiedział m.in. i tym, jak reaguje na hejterów, którzy nie oszczędzają go w necie…

‘Robią u mnie najazdy na teledyski, są fan pages ’Beka z Dawida Kwiatkowskiego’… Mi to tylko robi oglądalność na YouTube’ – powiedział Kwiat sugerując, że nic sobie nie robi z nienawiści hejterów i krytyką pod swoim adresem.

Dawid opowiedział też w wywiadzie o początkach swojej kariery w branży muzycznej. Wokalista zaczynał podobnie jak Justin Bieber – czyli na YouTube. Kilka lat temu przyjaciele Dawida wrzucili do neta jego piosenkę, którą nagrał w studio u brata w Paryżu. Wokalista wstydził się wypuścić numer sam, jednak to wcale nie znaczy, że jest przesadnie skromny!

‘Ja byłem zawsze najbardziej roztrzepanym chłopakiem z klasy, zawsze chciałem się pokazywać, zawsze chciałem śpiewać’ – wyznał Dawid.

No to jesteś na właściwym miejscu, Kwiat!

Poniedziałek, 30. Grudnia 2013

fb custom audience

adform