Impreza Seleny, Taylor i Demi!

Zwykła herbatka? Oj chyba nie!

Selena Gomez i Taylor Swift przyjaźnią się od lat i zawsze świetnie się rozumiały – do czasu. Kiedy Sel związała się z Justinem Bieberem, Tay średnio radziła sobie z zaakceptowaniem ich związku. Przez to pomiędzy przyjaciółkami zaczęło się psuć… Taylor czuła się urażona tym, że kumpela ignoruje jej rady. Sel natomiast miała dość wtrącania się przyjaciółki w jej relacje z facetem i zbliżyła się do Demi Lovato, pomagając jej w trudnych chwilach.

Wszyscy zastanawiali się, czy to koniec przyjaźni pomiędzy dziewczynami – zwłaszcza, gdy Selena nie przyjechała na urodziny Taylor, która z kolei zaczęła spędzać sporo czasu z Lorde. Na szczęście finał tej historii jest całkiem inny – laski wcale nie przestały być BFF!

Sel opublikowała na swoim Instagramie screen z sobotniej imprezki, jaką zaliczyły we trójkę… na czacie! Selena i Taylor spotkały się, by napić się herbaty i trochę poplotkować. Demi nie mogła do nich wpaść, więc postanowiły zadzwonić do niej na FaceTime! Selena napisała: ‘Zwykła sobotnia noc. Herbata Taylor, śmiech Demi. Szczerze, nie mogę narzekać’

Musiało być naprawdę miło!

Wtorek, 31. Grudnia 2013

fb custom audience

adform