Taylor Swift gwiazdorzy...?

Sąsiedzi mają jej dość!

Taylor Swift zawsze sprawiała wrażenie raczej rozsądnej gwiazdy, która po zdobyciu sławy wciąż pozostała sobą. Tay wciąż potrafi zachowywać się bardzo skromnie – pomaga potrzebującym wcale się tym nie chwaląc, a urodziny zorganizowała w ogrodzie, nie zaś w mega wypasionym klubie.

Wychodzi jednak na to, że wokalistce daleko do luzu Jennifer Lawrence i zdarza jej się nieźle przygwiazdorzyć. Do tego stopnia, że sąsiedzi mają jej już totalnie dość! Tay kupiła niedawno piękną, wartą 18 milionów dolarów rezydencję na Rhode Island. Jej posiadłość leży przy publicznej plaży – najwyraźniej wokalistce przeszkadza fakt, że wybrzeże jest dostępne dla wszystkich mieszkańców miasteczka Watch Hill… Taylor postanowiła wybudować mur wokół plaży tak, aby nikt przypadkowy nie mógł na nią wejść.

Piosenkarka nie ma prawa stawiać muru wokół publicznej plaży – na razie jednak władze miasta nie interweniują. Może burmistrz chce jej dać nauczkę i kazać rozebrać już wykończone ogrodzenie? Taylor chyba nie do końca rozumie znaczenie słowa ‘publiczny’ – mieszkańcy Watch Hill są na nią wściekli, bo mur będzie szpecić plażę i blokować im dostęp do niej. Wcale się nie dziwimy…

Co sądzicie o tej akcji? Czy Tay zaczyna gwiazdorzyć?

Czwartek, 02. Stycznia 2014

fb custom audience

adform