Najlepsze Sylwestrowe foty gwiazd!

Kto najbardziej zaszalał na koniec roku?

Trudno sobie wyobrazić lepszą okazję do imprezy od Sylwestra! Wspaniała noc z przyjaciółmi, szaleństwo fajerwerków, początek nowego rozdziału i okazja do zmiany kilku rzeczy – tak, 31 grudnia bez wątpienia ma swój urok. Świętował cały świat, a gwiazdy wcale nie były gorsze! Jak spędziły Sylwestra? Sprawdźmy ich Instagram – na bank znajdziemy tam czadowe fotki!

Ashley Tisdale postawiła na szampańską imprę w sporym gronie – na focie z Insta ma na głowie cylinder z czarno-złotym napisem ‘Happy New Year’. Czy nam się wydaje, czy już poszło trochę drinków? O wiele spokojniej bawił się Joe Jonas – jego fotka z balonikiem wygląda grzecznie i przesłodko jednocześnie.

Hillary Duff opublikowała fotkę ze swoim życzeniem noworocznym. Gwiazda ma w planach… czytać więcej książek. Hillary, od kiedy jesteś nerdem? Poszalały za to Kardashianki – Khloe wraz z siostrami, Kendall i Kylie Jenner, zaliczyły niezłą imprezę!

Kto postawił na rodzinnego Sylwestra? Mariah Carey spędziła ten wieczór z mężem, Nickiem Cannonem i odświętnie ubranymi bliźniakami. Podobnie zrobiła Snooki – na swoim Instagramie opublikowała słodką fotkę z małym Lorenzo, który pomału przestaje wyglądać na takiego małego. Chłopiec rośnie jak na drożdżach!

Nieźle zaszalała też Taylor Swift wraz z Sarą Hyland, ale wszystkich przebija noworoczne foto Seleny Gomez i jej ekipy w… piżamach.

Zobaczcie galerię najfajniejszych sylwestrowych fotek gwiazd! Do kogo wbilibyście na party?

Czwartek, 02. Stycznia 2014

fb custom audience

adform