Britney domalowała sobie mięśnie!

Co myślicie o takiej... metamorfozie?

Britney Spears, podobnie jak Christina Aguilera i Mariah Carey, zaliczyła wiele metamorfoz swojej figury. Bywała szczupłą laską, zdarzało się jej także mieć trochę nadprogramowych kilogramów. Ostatnio znów wróciła do formy i może pochwalić się zgrabną, kobiecą figurą – jej ambicje sięgają jednak dalej. Brytka marzy o tym, by na jej brzuchu zagościł seksowny kaloryferek!

Wszyscy wiedzą, że ABS wymaga wielu godzin przetrenowanych w pocie czoła na siłowni. Piosenkarce zabrakło chęci lub czasu na ćwiczenia, jednak zamiast wybrać na scenę kostium zakrywający brzuch, zdecydowała się… domalować sobie mięśnie!

Na zdjęciach z zeszłotygodniowego koncertu Britney w Las Vegas wyraźnie widać, że coś jest nie tak. Obcisłe spodnie i króciutki, nabijany złotymi i srebrnymi ćwiekami top są OK, podobnie jak stylowy kapelusz. Problem zaczyna się na brzuchu Britney, na którym wyraźnie widać niezbyt fachowo namalowany kaloryferek…

Czyżby Brit sterroryzowała swoją charakteryzatorkę i kazała jej się wykazać w body paintingu? Niestety wiele na to wskazuje. Malunek wygląda nienaturalnie – już na pierwszy rzut oka widać, że mięśnie nie są prawdziwe! Sytuacja dziwi o tyle, że wokalistka naprawdę jest w doskonałej formie i ma ładny, płaski brzuch. Serio nie potrzebowała takiego triku!

Oj, Britney… Jeżeli chcesz mieć ABS, ruszaj na siłownię. Na makijaż masz miejsce gdzie indziej!

Czwartek, 02. Stycznia 2014

fb custom audience
google remarketing

adform