Beyoncé nagrała 80 nowych piosenek!

Spory zapas na kolejne krążki!

Najnowsza płyta Beyoncé wydana została totalnie z partyzanta i była wielkim zaskoczeniem dla wszystkich fanów wokalistki. Na krążek ‘#Beyoncé’ trzeba było się naczekać – jego produkcja trwała aż dwa lata. Jednak jeżeli myślicie, że Bey pracowała tak długo nad zaledwie kilkunastoma piosenkami, to jesteście w błędzie. Jej wena twórcza nie ma granic!

Jak wyznała ostatnio piosenkarka, tak długie oczekiwanie wynikało z faktu, iż… materiału było zbyt wiele! ‘Zarejestrowałam 80 różnych piosenek, więc odrzucenie większości było dla mnie bardzo trudne. Ostatecznie jednak musiałam podjąć decyzję i dokonać wyboru’ – zdradziła Bey w ostatnim wywiadzie.

Ciekawe, czy nagrania ujrzą kiedykolwiek światło dzienne. W sumie wokalistce zostało w szufladzie tyle kawałków, że mogłaby nie widzieć studia przez najbliższych parę ładnych lat, a i tak regularnie wypuszczać nowe albumy!

Beyoncé jest jednak znana jako perfekcjonistka – skoro odrzuciła swoje piosenki to można przypuszczać, że nie spełniły jej oczekiwań i wylądowały w koszu. Może kiedyś usłyszymy je jako bonusowy materiał?

Piątek, 03. Stycznia 2014

fb custom audience

adform