Będzie reaktywacja Spice Girls?

Zespół kończy 20 lat!

Ale ten czas leci! Patrząc na zdjęcia dziewczyn ze Spice Girls trudno uwierzyć, że ich wspólna kariera zaczęła się już 20 lat temu. W tym roku przypada 20-lecie grupy. Może z tej okazji uda się je namówić na małą reaktywację i jakiś okolicznościowy koncert?

Wiadomo już, że Mel B podoba się taki pomysł i chętnie spotkałaby się z Mel C, Victorią Beckam, Geri Halliwell i Emmą Bunton jeszcze raz na scenie. ‘W tym roku wypada 20-lecie Spice Girls, więc musi się coś wydarzyć! Wszystkim wiadomo, że jestem całym sercem za reaktywacją. Oby niebawem to się stało! Zawsze chciałam, abyśmy kontynuowały działalność. Nie dążyłam do końca i wciąż go nie chcę. Mimo mojej kariery solowej zawsze byłam na ’tak’, jeżeli chodzi o naszą reaktywację’ – zdradziła Mel B.

Taki koncert byłby naprawdę świetnym, pomysłem! Ostatni raz dziewczyny pokazały się razem na scenie w sierpniu 2012 roku podczas Ceremonii Zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Ich występ zrobił prawdziwą furorę, podobnie jak powrót 'N Sync na MTV VMA 2013.

Obejrzelibyście występ Spice Girls po reaktywacji?

Piątek, 03. Stycznia 2014

fb custom audience

adform