Jennifer Lawrence o słynnym upadku na Oscarach

'Myślałam tylko o cieście!'

Jennifer Lawrence jest na fali od ładnych paru lat! Popularność zdobyła sobie przejmującą rolą Ree w ‘Do szpiku kości’. Potem przyszedł czas ‘Igrzysk śmierci’ i ‘Poradnika pozytywnego myślenia’, za który dostała Oscara. Pamiętacie jeszcze, w jak niesamowity sposób odbierała statuetkę? Jej pełen wdzięku upadek we wspaniałej sukni Diora przeszedł do historii ceremonii Akademii!

Wielu hejterów mówiło wówczas złośliwie, że aktorka wszystko zaplanowała i udała potknięcie, by wywołać wokół siebie szum. Ciężko jednak o mniej wiarygodną plotkę – po co takie gierki lasce, która właśnie idzie odebrać największą nagrodę w świecie filmu? Sama Jen wyjaśniła zresztą ostatnio, jak doszło do jej małego wypadku…

‘Siedziałam na sali i czekałam, czy wyczytają moje imię. Wciąż myślałam: ’cakewalk, cakewalk, cakewalk’. Zastanawiałam się, o co chodzi z tym ‘cakewalk’? I wtedy, kiedy zaczęłam już wchodzić po schodkach, nadepnęłam na swoją suknię i zdałam sobie sprawę, że moja stylistka powtarzała mi: ‘kick, walk, kick, walk’. Kiedy masz taką suknię, musisz najpierw ją kopnąć, a potem postawić krok! Ja o tym totalnie zapomniałam, wszystko mi się pomieszało i myślałam o cieście! To właśnie dlatego upadłam’ – wyjaśniła ze śmiechem Jen w wywiadzie udzielonym dla magazynu ‘W’.

Środa, 08. Stycznia 2014

fb custom audience

adform