Snooki o swojej anoreksji

Jak poradziła sobie z problemem?

Zaburzenia odżywiania to częsty problem młodych ludzi – szczególnie dziewczyn, które starają się za wszelką cenę dorównać idealnym wyobrażeniom piękna z telewizji i plakatów… Z anoreksją i bulimią zmagają się także gwiazdy. Przeszły przez to Demi Lovato i Ke$ha, która opowiedziała ostatnio, "w jak okrutny sposób znęcał się nad nią jej własny producent, wpędzając w chorobę. ":http://www.mtv.pl/newsy/43326-ke-ha-spedzila-30-dni-na-terapii

Swoją historią postanowiła podzielić się także… Snooki! Okazało się, że gwiazda ‘Ekipy z New Jersey’ w szkole średniej cierpiała na anoreksję. Głodziła się, by schudnąć za wszelką cenę i prawie zrujnowała swoje zdrowie! ‘Stałam się anorektyczką przez cheerleading. Chciałam być tak lekka, by można mnie było bez wysiłku podrzucać w górę’ – wyznała Snooki.

W pewnym momencie Snooks ważyła zaledwie 36 kilogramów!!! Jej rodzice przerazili się, że umrze… ‘Doszłam do punktu, w którym jadłam jedynie kostki lodu od rana do wieczora, wiele dni z rzędu’ – wyznała. Wprawdzie dziś Snooki nie ma już problemów z odżywianiem, wciąż boi się, że anoreksja wróci. ‘Nadal mam to z tyłu głowy. Gdy odchudzałam się przed zajściem w ciążę, myślałam stale: ’Cholera, mam nadzieję, że nie przestanę znowu jeść’. Teraz ważę około 45 kilogramów i to odpowiednia waga dla mojego wzrostu’ – dodała gwiazda.

Dobrze, że Snooks wyszła z anoreksji, ustabilizowała wagę i jest teraz zadowoloną, pewną siebie, seksowną i zadowoloną z życia kobietą!

Czwartek, 09. Stycznia 2014

fb custom audience

adform