Beyoncé i Kelly Rowland na karaoke

  Gwiazdy też to lubią!

  Wyobraźcie sobie taką sytuację – wynajmujecie z przyjaciółmi salę w knajpie z karaoke, by wspólnie pośpiewać, ile dusza zapragnie. Nagle jakieś dwie obce laski włażą na waszą imprezę i zaczynają bawić się, jak gdyby nigdy nic! Nie każdy byłby zadowolony… A co, gdyby okazało się, że te dwie panny to Beyoncé i Kelly Rowland?!

  Tak, to się wydarzyło naprawdę! Przedwczoraj wieczorem grupka przyjaciółek zamówiła salę na karaoke w klubie Sing Sing w Miami. Oto, co zaszło…

  ‘Więc wyobraź sobie zwykłą, wtorkową noc. Ty i twoje dwie przyjaciółki wynajęłyście prywatnie salę karaoke w Sing Sing, śpiewałyście i piłyście drinki przez jakieś 5 godzin. Jesteś już zmęczona. Jedna z twoich kumpeli przysnęła. Postanawiasz zaśpiewać ’Party’ Beyoncé, żeby rozruszać klimat. Po chwili dwie kobiety wchodzą do twojej sali, zaczynają śpiewać i tańczyć. Okeeeeej, no niech wam będzie, witajcie, nieznajome. Zaraz. Ej, wyglądacie jak… To Wy? Serio?! I wtedy to do ciebie dociera. To nie sen. Tymi dwiema kobietami są Kelly Rowland i Beyoncé. A ty śpiewasz jej piosenkę’ – głosi wpis na fan page klubu karaoke.

  Co za akcja! Bliskie spotkanie z mega gwiazdami na żywo? Nic dziwnego, że dziewczyny oszalały, gdy okazało się, że ich zwykłe wyjście na karaoke tak się skończyło! Kiedy przyjaciółki doszły do siebie, strzeliły sobie oczywiście fotki z Bey i Kelly. Będzie co wspominać przez dłuuugi czas!

  Ciekawe, czy śpiewały swoje kawałki?

  Czwartek, 09. Stycznia 2014

  fb custom audience

  adform