Nowe gwiazdy na Grammy 2014

W tym roku gwiazdy łączą siły - zobacz, jakie duety pojawią się na gali!

Jak przystało na Grammy, gwiazd będzie sporo! Znamy już nominacje – na statuetki w tym roku mają szansę między innymi Jay-Z, Justin Timberlake, Pharrell, Bruno Mars, Taylor Swift, Rihanna, Robin Thicke. Jay-Z został nominowany aż w 9 kategoriach, do czołówki należą też JT, Pharrell i duet Macklemore & Ryan Lewis zdobyli aż 7 nominacji!

Impreza odbędzie się 26 stycznia w Los Angeles, a wystąpią na niej między innymi Lorde, Katy Perry, Daft Punk, Pharrell Williams, Stevie Wonder, Robin Thicke i Metallica! Co ciekawe, dwóch ostatnich wykonawców wystąpi w ciekawym towarzystwie – Metallice będzie towarzyszył Lang Lang (słynny chiński pianista), natomiast Thicke zagra z zespołem Chicago. Nie będą to jedyne interesujące featuringi!

Imagine Dragons wystąpią z Kendrickiem Lamarem, a Pink wraz z Natem Ruessem z zespołu Fun. Oprócz tego będzie też sekcja country – Merle Haggard, Kris Kristofferson, Willie Nelson, a także Blake Shelto.

Rozdanie nagród Grammy 2014 odbędzie się 26 stycznia w Los Angeles. Zobacz, kto ma szansę zgarnąć złoty mikrofon w tym roku!

Czwartek, 09. Stycznia 2014

fb custom audience

adform