Czerwony dywan na Złotych Globach

  Kto wypadł najlepiej?

  Wielka gala to nie tylko wspaniałe nagrody i prestiż – to także okazja dla gwiazd, by pokazać się w pięknych strojach od najlepszych projektantów i zachwycić wszystkich swoją wieczorową kreacją! Nie inaczej było w przypadku tegorocznej ceremonii rozdania Złotych Globów. Kto oczarował outfitem, a kto zaliczył wtopę? Zobaczmy!

  Wspaniale zaprezentowała się Lena Duhnam, gwiazda serialu ‘Dziewczyny’. Jej żółta suknia z trenem przykuwała uwagę i sprawiała, że Lena wyglądała mega kobieco i sexy! śliczną, choć skromną suknię wybrała także Naomi Watts. W połyskliwej, lejącej się szarości prezentowała się jak prawdziwa dama. Zapunktowała również Hayden Panettiere w geometrycznej, czarno-białej sukni z rozcięciem, chociaż lepiej wypadła Cate Blanchett w niesamowitej, czarno-prześwitującej kreacji z koronki. Czarowali także Emma Watson w czerwieni i Chris Hemsworth w welurowej marynarce.

  A co z wtopami? Nie mamy pojęcia, kto ubierał na Złote Globy Zooey Deschanel, ale jedno jest pewne – powinna go natychmiast zwolnić. Tiulowa spódnica w nieokreślonym kolorze starych majtek i dziwaczny top wyglądały razem fatalnie. A przecież Zooey to taka śliczna dziewczyna! Nie popisała się także Emilia Clarke, gwiazda ‘Gry o tron’ – nakrapiana kreacja sprawia, że aż oczy bolą! Wzorek sukni jest zdecydowanie zbyt agresywny – nie lepiej w przypadku kroju, przez który Emilia wyglądała po prostu zwaliście. Wpadkę zaliczyła także Jennifer Lawrence – wprawdzie jej sukienka była śliczna, ale nie do końca dopasowana do figury. Gorset po prostu opadał, zaburzając proporcje ciała gwiazdy!

  Zobaczcie galerię kreacji gwiazd na Złotych Globach? Kto zachwycił Was najbardziej?

  Poniedziałek, 13. Stycznia 2014

  fb custom audience

  adform