Kokaina w domu Justina Biebera!

Zatrzymano kumpla wokalisty

Czyżby nad Justinem Bieberem zbierały się ciemne chmury? Na to wygląda… Pamiętacie akcję sprzed kilku dni, kiedy to Biebs obrzucił dom sąsiada jajkami? Sprawa ma już swój ciąg dalszy… i to raczej niewesoły.

Sąsiad Justina postanowił pozwać go o odszkodowanie za zniszczone drzwi wejściowe i elewację domu. Wszczęto śledztwo – policja podjęła decyzję o przeszukaniu domu wokalisty. Na miejscu funkcjonariusze znaleźli kokainę i leki psychotropowe przy jednym z kumpli Biebsa! Początkujący raper Lil Zia został zatrzymany za posiadanie narkotyków.

Sprawa wygląda na poważną… Justin i Lil Zia są przyjaciółmi – mieszkają razem w jednej posiadłości już od dłuższego czasu. Podobno policjanci nawet nie musieli szukać dragów, bo leżały na widoku! Lil Zia od razu powiedział, że należą do niego – czy to możliwe, że krył Justina?

Biebs nie został aresztowany, ale w dalszym ciągu ciążą na nim zarzuty związane ze zniszczeniem drzwi sąsiada. Jeżeli się potwierdzą, wokalista może trafić nawet do aresztu! Oby do tego nie doszło…

Środa, 15. Stycznia 2014

fb custom audience

adform