Liam Payne ma dosyć swoich fanów?

Zabrania im przychodzić pod dom

Sława ma swoje blaski i cienie… Przekonała się o tym ostatnio zwyzywana przez rasistę Kim Kardashian! Wprawdzie na Liamie Paynie nikt się tak nie wyżywał, to jednak wokalista One Direction również odczuwa minusy bycia popularnym. Okazało się, że jego fani sterczą godzinami pod jego domem sprawiając, że piosenkarz czuje się osaczony!

‘Wiem, że moi przyjaciele zatweetowali sporo zdjęć mojego domu w ciągu kilku ostatnich dni, ale czy ludzie mogliby przestać przychodzić i czekać na zewnątrz’ – napisał Liam na Twitterze. ‘Chciałbym móc wyjść na zewnątrz jak każdy i cieszyć się chwilami spędzonymi z przyjaciółmi nie czując się jednocześnie źle z tym, że nie chcę aby ktoś robił zdjęcia’ – dodał po chwili wokalista. A to dopiero początek serii tweetów!

Liam w odwecie na fanach postanowił również zrobić im zdjęcia. Niestety, skutek był odwrotny od zamierzonego – gdy ludzie zgromadzeni pod domem gwiazdora zobaczyli go na dachu budynku z aparatem, tym częściej go nachodzili. Piosenkarz przeprosił fanów za to, że ich fotografował.

Cóż, takie są cienie sławy… Jednak nie da się ukryć, że wystawanie pod czyimś domem dzień w dzień to jednak przesada. Nawet gwiazdor powinien mieć chwilę spokoju!

Środa, 15. Stycznia 2014

fb custom audience

adform