Już jest trailer 'Maleficent' z Angeliną!

Premiera już 30 maja. Sprawdźcie, czy warto się wybrać!

Premiera filmu ‘Maleficent’ z Angeliną Jolie to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń kinowych tego roku. Film w reżyserii Roberta Stromberga to odświeżona wersja opowieści o Śpiącej Królewnie – jednak o wiele bardziej mroczna, bo opowiadająca całą historię z perspektywy złej czarownicy, która rzuciła czar na niewinną księżniczkę Aurorę.

Już sam teaser filmu zapowiadał niezłe emocje, trailer utwierdził nas w przekonaniu, że to będzie coś wielkiego! W sieci pojawił się właśnie drugi zwiastun filmu. W trwającym półtorej minuty klipie widzimy nawiązania do słynnego filmu animowanego o Śpiącej Królewnie z lat pięćdziesiątych, a także mnóstwo magicznych efektów specjalnych. Wróżka fruwająca nad maleńką Aurorą w kołysce wygląda wspaniale!

Mega wrażenie robi oczywiście sama Angelina Jolie jako Maleficent, czyli zła wiedźma, która była kiedyś zwykłą, dobra dziewczyną. Co sprawiło, że stała się bezlitosna i zimna? Tego wszystkiego dowiemy się już 30 maja – wtedy odbędzie się polska premiera ‘Maleficent’, czyli ’Czarownicy!

Zwiastun filmu możecie zobaczyć TUTAJ. Jak Wam się podoba?

Poniedziałek, 20. Stycznia 2014

fb custom audience

adform