West najlepszym tatą?

Kim zachwycona Kanye!

Kto by pomyślał, że Kim Kardashian i Kanye West tak wspaniale odnajdą się w roli mamy i taty? Ona – królowa imprez. On – wybuchowy raper, znany z tego, że nigdy nie kryje się z tym, co myśli… Narodziny North wiele zmieniły w obojgu! Teraz priorytetem jest dla nich ukochana córeczka, o czym opowiedziała Kim w ostatnim wywiadzie z Ellen DeGeneres.

‘Kanye jest naprawdę cudownym tatą. Musi być zawsze przy swoim maleństwie i zapewniać je o swojej miłości. Kiedy wyjeżdża, muszę mu wciąż wysyłać fotki i filmiki z małą, nawet jeśli nie ma go tylko przez jeden dzień. Boi się, że coś go ominie’ – powiedziała Kim.

Gwiazda zapewniła jednocześnie, że wraz z narzeczonym nie wykluczają dalszego powiększania rodziny… ‘Zawsze chciałam mieć co najmniej sześcioro dzieci. Zresztą po Nori mogłabym mieć i milion! Nie życzę jednak nikomu tak ciężkiej ciąży, jak moja. Na końcu dostajesz oczywiście piękną nagrodę, ale dla mnie to był naprawdę trudny okres. Jednak niczego nie żałuję! Mam teraz najpiękniejsze, najsłodsze dziecko na świecie’ – dodała zachwycona Kim.

Gratulujemy udanej córeczki… i super taty!

Poniedziałek, 20. Stycznia 2014

fb custom audience

adform