Lorde nie docenia przyjaźni?

'Muzyka jest ważniejsza!'

Lorde zawsze wyglądała nam na osobę, która doskonale wie, czego chce i nie spocznie, dopóki tego nie dostanie. Wokalistka nie waha się mówić na głos, co sądzi i jakie ma zdanie na temat innych gwiazd show businessu. Oberwało się już od niej Justinowi Bieberowi, Selenie Gomez, Davidowi Guetcie… ech, szkoda czasu na wyliczanie. Lorde po prostu ma hejterskie zacięcie i tego chyba nic nie zmieni!

Piosenkarka sama zresztą przyznaje, że ma zdecydowany charakter i nie akceptuje kompromisów w żadnej formie. Jak kogoś nie lubi, to na maksa. Jak się w coś angażuje, to już totalnie. ‘Nie ma innego sposobu na osiągnięcie sukcesu od ciężkiej pracy. Trzeba oddać się w 100% – nawet za cenę utraty życia prywatnego i przyjaciół’ – powiedziała gwiazda.

Zabrzmiało poważnie… Czy to oznacza, że dla Lorde liczy się tylko kariera, a uczucia otaczających ją ludzi nie mają dla niej znaczenia? ‘Odkryjcie, co kochacie najbardziej i całkowicie się temu oddajcie. Zapomnijcie o wszystkim, po prostu twórzcie’ – dodała wokalistka.

Hmm, no cóż. Pełne oddanie się pracy na pewno zwiększa szanse na sukces, ale czy warto o niego walczyć za wszelką cenę? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Poniedziałek, 20. Stycznia 2014

fb custom audience

adform