Miley Cyrus ujawnia tajemnicę jęzora

Skąd wzięła się jej ulubiona mina?

Miley Cyrus nie należy do gwiazd, które ukrywają przed światem swoje ciało. Wręcz przeciwnie, wokalistka uwielbia odsłonić się tu i ówdzie. Nic dziwnego biorąc pod uwagę, jak doskonałą ma figurę… Jednak o żadnej części ciała Miley nie mówi się tak często, jak o jej słynnym języku, który wystawiany przy każdej okazji zrobił nie mniejszą karierę, niż jego właścicielka.

Jęzor Miley to już niemal instytucja. Był wyśmiewany, krytykowany, dopatrywano się w nim różnych przesłań, a swego czasu miał nawet przejść na emeryturę! Teraz mamy okazję, aby dowiedzieć się o nim więcej. Uwaga – Miley postanowiła wyjawić tajemnicę języka i powiedzieć, skąd wzięła się jej ulubiona mina!

‘Krępuję się, gdy mnie fotografują. To fakt. Jestem skrępowana, bo gdy robią mi zdjęcia nie wiem, jak się uśmiechnąć. Czuję się dziwnie, więc wystawiam język, bo nie wiem co innego mogłabym zrobić’ – wyznała wokalistka w wywiadzie z Barbarą Walters. Hmmm… Tłumaczenie brzmi nieco dziwnie. Z jednej strony tak czasem bywa, że ludzie wygłupiają się, żeby ukryć stres, ale może Miley jednak spróbowałaby się po prostu uśmiechnąć?

Wtorek, 21. Stycznia 2014

fb custom audience

adform