Kelly Clarkson zna już płeć swojego dziecka!

Chłopiec, czy dziewczynka?

Mamy ostatnio niezły baby boom. Na narodziny swoich dzieci czekają już Gwen Stefani, Ciara, Olivia Wilde i JWoww. Do grona przyszłych szczęśliwych mamuś dołączyła także Kelly Clarkson!

Wokalistka wprawdzie wygadała się o ciąży już w listopadzie, ale dopiero teraz poznała płeć dziecka. Podzieliła się wieściami ze swoimi fanami na Twitterze! ‘Właśnie się dowiedzieliśmy, że będziemy mieć dziewczynkę! Wiedziałam! Tylko dziewczyna mogła wywołać taki dramat z tymi całymi wymiotami ha!’ – napisała Kel.

Piosenkarka raczej ciężko znosi ciążę – bardzo przeszkadzają jej wymioty, z którymi wciąż się boryka. ‘Wymiotuję dobre 12 razy dziennie. Jest źle. Wymiotowałam przed przyjściem tutaj, ale zjadłam miętówkę, więc nie czujesz’ – powiedziała niedawno w programie Ellen DeGeneres. ‘Nie żartuję, jest naprawdę źle. Bardzo źle. Wiem, że to obrzydliwe, ale cóż, tak to już jest. Nie jesteś atrakcyjna, gdy jesteś w ciąży. Każdy mówi ci, że promieniejesz, że twoje włosy i paznokcie są piękne. To bzdura. Mam krótkie paznokcie, włosy wciąż i wypadają, wcale nie jestem piękna ani nie promienieję. To straszne’ – narzekała Kelly w wywiadzie.

Całe szczęście, że wieści o dziewczynce poprawiły humor przyszłej mamie!

Wtorek, 21. Stycznia 2014

fb custom audience

adform