'Ke$ha była bliska śmierci'

Matka wokalistki mówi o horrorze córki

Ke$ha dopiero niedawno wyznała swoim fanom, że tylko wyglądała na twardą laskę, która nie da sobie wejść na głowę. Okazało się, że przez długi czas była ofiarą przemocy – i to w wykonaniu własnego producenta, Dr. Luke’a!

Przez obelgi człowieka, który odpowiadał za jej karierę, totalnie straciła wiarę w siebie i wpadła w ciężką depresję. Cierpiała także na zaburzenia odżywiania, a jej samoocena sięgnęła dna. Wokalistka postanowiła jednak walczyć o siebie i aktualnie przebywa na terapii.

O tym, jak ciężko było Ke$hy, zdecydowała się opowiedzieć jej mama. ‘Patrzyłam, jak moja piękna, pewna siebie, błyskotliwa córka jest poniżana i wyśmiewana za swoją wagę i wygląd do tego stopnia, że prawie przypłaciła to życiem. Tak schudła, że była bliska śmierci z niedożywienia’ – powiedziała Pebe Sebert. ‘Kiedyś słyszałam, jak jej manager krzyczał na nią – musisz schudnąć! Nie obchodzi mnie jak… Bierz piguły, nie jedz, wsadź sobie palec do gardła!’ – dodała mama Ke$hy.

Szokujące, prawda? I pomyśleć, że tak traktował wokalistkę człowiek, który zarabiał dzięki niej na swoje utrzymanie… Całe szczęście to wszystko już przeszłość. Trzymaj się, Ke$ha, jesteś wspaniała i piękna taka, jaka jesteś – nie musisz niczego nikomu udowadniać!

Wtorek, 21. Stycznia 2014

fb custom audience

adform