Jest już diagnoza córki Leah Messer!

'Musimy być silni' - mówi zmartwiona mama. Nie jest dobrze...

Z pewnością pamiętacie z programu ‘Nastoletnie matki 2’, że córeczka Leah Messer, mała Ali, wciąż musiała jeździć z mamą po lekarzach… Dziewczynka cierpiała na dziwną chorobę, której nie potrafili zdiagnozować specjaliści. Jednak po kolejnych badaniach udało się dowiedzieć, co dolega małej Ali!

Dziewczynka cierpi na rzadką formę zaniku mięśni i nie wiadomo, jaka będzie jej przyszłość. ‘Choroba atakuje jej układ oddechowy i pogłębia się z wiekiem. Im większa staje się Ali i im więcej waży, tym ciężej jej mięśniom nosić jej ciało’ – powiedziała zrozpaczona Leah.__ ‘Jesteśmy przerażeni, bo nie mamy pojęcia, co przyniesie przyszłość, ale poszukujemy odpowiedzi. Nie poddaliśmy się i nie poddamy. Zrobimy wszystko, by Ali miała życie, na jakie zasługuje’__ – dodała gwiazda ‘Nastoletnich matek 2’.

Leah ze względu na stan córeczki zamierza wkrótce przeprowadzić się z mężem i dwójką pozostałych dzieci – Aleeah, czyli siostrą bliźniaczką małej Ali i najmłodszą Adalynn. Niepełnosprawnej dziewczynce potrzebne są lepsze warunki i dom dostosowany specjalnie do jej potrzeb. Na szczęście cała rodzina trzyma się razem i walczy o jej zdrowie! ‘Choroba Ali bardzo nas do siebie zbliżyła. Musimy być silni dla niej’ – powiedziała Leah.

Trzymajmy wszyscy kciuki za małą Ali!

Środa, 22. Stycznia 2014

fb custom audience

adform