Harry Styles gra na dwa fronty?!

Ma dwie dziewczyny na dwóch kontynentach!

To, że Harry Styles jest mega przystojniakiem w typie niegrzecznego chłopca i że potrafi zawrócić w głowie każdej dziewczynie, jest raczej oczywiste. Wystarczy spojrzeć na jego klatę! Do tej pory zdawało się, że jest raczej stały w uczuciach – jego związek z Taylor Swift trwał całkiem długo, a przyjaźń przetrwała do dziś.

Podobno jednak Harry nie potrafi się aktualnie zdecydować, z kim się związać! Spotyka się z dwiema różnymi laskami mieszkającymi na dwóch kontynentach. W Ameryce tą szczęściarą jest oczywiście Kendall Jenner. Upierają się, że nie są parą, ale cóż – fakty temu przeczą. Czy przyjaciele się tak przytulają?

Niestety, Kendall nie ma Harry’ego na wyłączność. Gdy wokalista przebywa w Europie, spotyka się z o 5 lat starszą topmodelką Daisy Lowe, która podobno bardziej odpowiada mu pod względem poczucia humoru. Kendall uważa za nudziarę… ‘Harry opowiada wszystkim, że Kendall to jedna z najnudniejszych dziewczyn, jakie zna. Ona ma specyficzne, brytyjskie poczucie humoru, a ona nie łapie nawet najprostszych żartów’ – powiedział znajomy Harry’ego.

O co w tym wszystkim chodzi?! Jak sądzicie, czy Harry faktycznie gra na dwa fronty? A może po prostu jeszcze nie zdecydował, z którą z lasek chciałby być?

Środa, 22. Stycznia 2014

fb custom audience

adform