The Wanted robi sobie przerwę!

Czy to początek końca?

Fani brytyjsko-irlandzkiej grupy ‘The Wanted’ mają powody do niepokoju… Ostatnio wyszło na jaw, że zespół został bez wytwórni płytowej – Universal zerwał kontrakt z chłopakami po tym, jak wyniki sprzedaży ich ostatniej płyty rozczarowały producentów. Co więcej, Tom, Max, Siva, Jay i Nathan ogłosili właśnie, że po najnowszej trasie koncertowej robią sobie przerwę!

‘Członkowie The Wanted doszli do wniosku, że nadszedł czas na osobiste przedsięwzięcia. W przyszłości jednak grupa będzie dalej działać jako ’The Wanted’. To zawieszenie, nie przerwanie działalności’ – czytamy w oświadczeniu wydanym przez chłopaków. Czy faktycznie można temu wierzyć? Wprawdzie trasa koncertowa nie została odwołana, jak w przypadku Jonas Brothers, jednak sytuacja w której kumple postanawiają od siebie odpocząć, jest co najmniej alarmująca. Skoro chcą zacząć nagrywać solowo, to może oznaczać, że nie dogadują się już w temacie rozwoju muzycznego…

Czy to jakieś fatum? Najpierw Jonas Brothers przestają istnieć, teraz zawieszenie działalności The Wanted i do tego wszystkiego jeszcze kłótnie w One Direction. Oby nie okazało się, że czeka nas fala rozpadania się zespołów!!!

Czwartek, 23. Stycznia 2014

fb custom audience

adform