Justin Bieber za kratami!

Policja go dorwała, kiedy prowadził po alkoholu!

Justin Bieber ostatnio wysyłał nam sporo sygnałów, że bycie grzecznym chłopcem to w jego życiu już przeszłość. Głośne imprezy i wyzwiska pod adresem sąsiadów, strzelanie z jajek i narkotyki trzymane w domu w połączeniu z totalnym olewaniem rad bliskich i ostrzeżeń policji… To musiało skończyć się źle.

Policja w Miami Beach poinformowała właśnie, że dziś rano został zatrzymany samochód, który prowadził Justin. Piosenkarz jechał pod wpływem alkoholu! Po wyjściu z nocnego klubu, gdzie imprezował ze znajomymi, ruszył w kierunku domu, ścigając się radośnie z kumplem jadącym drugim autem – i to na ruchliwej ulicy! Biebs tak dodał gazu, że wszyscy inni kierowcy zatrzymali się w obawie przed kolizją. Wezwano policję… W efekcie piosenkarz został zatrzymany!

Wokalista siedzi właśnie w areszcie, gdzie czeka na badania krwi, które mają wskazać, ile promili alkoholu miał we krwi. Potem zostanie przewieziony do więzienia stanowego, z którego wyjdzie dopiero wtedy, gdy sędzia określi wysokość kaucji. Niewykluczone, że będzie miał sprawę sądową!

Cała akcja niebezpiecznie przypomina nam o jazdach Chrisa Browna, który został skazany na prace społeczne i odwyk. Zresztą, Chris i Justin są kumplami. Jak sądzicie, czy już niebawem mieszkańcy Miami zobaczą Biebera zamiatającego krawężniki w ramach prac społecznych?

Czwartek, 23. Stycznia 2014

fb custom audience

adform