Selena Gomez ma nowego faceta?

Spotyka się z tajemniczym mężczyzną!

Historia związku Justina Biebera i Seleny Gomez to niekończąca się opowieść. Para wciąż się rozstaje i schodzi z powrotem – ostatnio wyglądało na to, że między nimi znów jest dobrze, jednak po ostatnich aferach związanych z piosenkarzem nie wiadomo, czy Sel w ogóle się do niego odzywa.

Wiele wskazuje na to, że wokalistka postanowiła jednak odpuścić walkę o ten związek. Przestała pokazywać się z Justinem, nie pojechała z nim na snowboard, a ostatnio dała się nawet przyłapać z innym facetem! Sel pojawiła się ostatnio na festiwalu filmowym w Sundance. Na afterze bawiła się w towarzystwie nieznajomego przystojniaka

‘Selena bawiła się cały wieczór z przystojnym, młodym facetem z potarganymi blond włosami, ubranym w zielony sweter. Podeszła do niego od razu na początku wieczoru. Później piła z nim drinki i rozmawiała, od czasu do czasu kładąc dłoń na jego nodze!’ – powiedział informator RadarOnline. Wprawdzie rzecznik Seleny wszystkiemu zaprzeczył mówiąc, że ona i tajemniczy blondyn są tylko przyjaciółmi, coś wydaje się być na rzeczy. Podobno nie zachowywali się jak zwykli kumple, tylko flirtowali ze sobą!

“Ciekawe, czy Justin się wkurzy, słysząc to w areszcie… ":http://www.mtv.pl/newsy/44201-justin-bieber-za-kratami

Czwartek, 23. Stycznia 2014

fb custom audience

adform