Selena Gomez kłóciła się z Demi Lovato...

  ...ale przyjaźń przetrwała wszystko!

  Selena Gomez i Demi Lovato przyjaźnią się od wielu lat. To przyjaciółki na dobre i na złe! Demi wspierała kumpelę podczas wszystkich kolejnych zawirowań związanych z Justinem Bieberem, Selena zaś pomagała jej w trakcie terapii uzależnień i zaburzeń odżywiania. Jednak nie zawsze było kolorowo…

  W ostatnim wywiadzie do magazynu ‘Seventeen’ Sel wyznała, że był okres, w którym nie miała z Demi żadnego kontaktu. ‘Znam ją odkąd miałyśmy po 7 lat, ale w pewnym momencie nasze drogi się rozeszły. Przechodziła przez dziwny etap, ja byłam młoda i nie rozumiałam tego. Zostawiłam ją. To nie było fair, ale cieszę się, że Demi znowu jest w moim życiu’ – zdradziła wokalistka w rozmowie z dziennikarzem.

  Wszystko to działo się 4 lata temu, kiedy obie piosenkarki miały po 17 lat. Ich rozstanie trwało na szczęście krótko – Selena szybko zrozumiała, że przyjaciółka jej potrzebuje bez względu na to, co między nimi zaszło i bardzo jej pomogła podczas terapii. Tak to już w życiu bywa – nawet najbliższe sobie przyjaciółki mogą się czasem pokłócić. Najważniejsze, że wszystko wróciło między nimi do normy!

  Piątek, 24. Stycznia 2014

  fb custom audience

  adform