Gorący występ Beyoncé i Jaya-Z na Grammy

Przebili teledysk do 'Drunk In Love'?

Beyoncé ostatnio polubiła bycie sexy… Jej ostatnie klipy aż ociekają seksapilem. Nic dziwnego, Bey to ten typ laski, która wygląda świetnie zawsze i wszędzie, a do tego doskonale wie, jak uwodzić zarówno kocimi ruchami, jak i spojrzeniem! Wszystko to jednak jest zarezerwowane wyłącznie dla jej ukochanego, czyli Jaya-Z, co doskonale pokazała w sexy teledysku do numeru 'Drunk In Love'!

Plaża, Beyoncé w bikini i gorący taniec dla męża – tak, wideo do ‘Drunk In Love’ to naprawdę coś! Jednak wspólny występ pary na ceremonii rozdania nagród Grammy 2014 chyba przebił klip. Wokalistka wystąpiła w ażurowej, obcisłej kreacji i rozpoczęła show od tańca, którego nie powstydziłaby się doświadczona tancerka. Każdy chciałby być krzesłem, które wykorzystała w scenografii! Kiedy na scenę wszedł Jay-Z w eleganckim garniturze, temperatura się podniosła, a jednocześnie zrobiło się bardzo romantycznie. Widać, że jest między nimi chemia!

Para trzymała się za ręce i wolno tańczyła… Wyglądają na naprawdę zakochanych! Jak widać, w ich małżeństwie dalej iskrzy i mimo narodzin córki wciąż są na sobie bardzo skupieni. Zobaczcie, jak wypadli we wspólnym duecie na scenie gali Grammy!

Poniedziałek, 27. Stycznia 2014

fb custom audience

adform