Macklemore vs Kendrick Lamar

'Ograbiłem cię z Grammy!!!'

Wczoraj odbyła się ceremonia rozdania nagród Grammy 2014. To jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie muzy – budzi wielkie emocje nie tylko wśród widzów, którzy kibicują swoim ulubionym artystom, ale i wśród samych nominowanych. Nerwówkę zaliczył Kanye West, który strzelił wielkiego focha na organizatorów gali, na szczęście nie każdy reaguje tak impulsywnie, jak on. Genialnie zachował się Macklemore, który jest jednym z największych wygranych tegorocznej ceremonii!

‘Zostałeś obrabowany. Chciałem, abyś wygrał. Powinieneś wygrać’ – napisał Macklemore do Kendricka Lamara po tym, jak pokonał go aż w czterech kategoriach. ‘To dziwne, że cię obrabowałem. Chciałem powiedzieć to w trakcie mojej przemowy, ale muza zaczęła grać w trakcie przemówienia i nie wyszło. Zresztą wiesz jak jest. Gratulacje za ten rok i za twoją muzę. Doceniam cię jako artystę i przyjaciela. Wielkie love’ – dodał raper w SMS-ie do Kendricka.

‘Zasługiwał na nagrodę za Najlepszy album rap. Uhonorowano mnie aż czterema Grammy, jednak w tej kategorii powinien wygrać Kendrick. Respect!’ – napisał Mackelmore swoim fanom na Instagramie. Wiedzieliście, że jest aż tak skromny?

Nie przesadzaj, Mack, zasłużyłeś na swoje statuetki! Kendrick też robi mega dobry rap – dziś Ty pokonałeś jego, a może jutro on Ciebie? Tak czy owak, szacun za skromność!

Poniedziałek, 27. Stycznia 2014

fb custom audience

adform