Pary na Grammy 2014

Kto z kim przyszedł?

W przypadku czerwonego dywanu nie mniejsze emocje od kreacji gwiazd wywołują ich konfiguracje. Kto z kim przyszedł? Czy jeśli znany gwiazdor pokazał się bez narzeczonej, oznacza to kryzys? A jeśli znana wokalistka pojawiła się w towarzystwie przystojnego modela – czy możliwe, aby to był romans? Sprawdźmy, z kim przyszły sławy na ceremonię rozdania nagród Grammy 2014!

Madonna we wrześniu zaręczyła się ze swoim sporo młodszym Brahimem Zaibatem, by wkrótce z nim zerwać i związać się z innym 26-latkiem, Timorem Steffensem. Na gali pojawiła się jednak ze swoim synem Davidem… Czyżby Timor był już nieaktualny?

Robin Thicke stanął na czerwonym dywanie ramię w ramię ze swoją żoną Paulą Patton. Wyglądali na totalnie zakochanych! Czule było również w przypadku Alicii Keys – na rozdanie nagród zabrała męża, Swizza Beatza. Pobrali się już 4 lata temu, a miłość wciąż kwitnie! Marc Anthony pojawił się za to z nową ukochaną, Chloe Green. Chyba na dobre zapomniał o Jennifer Lopez.

Pharrell Williams przybył na galę z nowopoślubioną żoną, Helen Lasichanh. Ich stylówy pozostawiały wiele do życzenia, ale przynajmniej do siebie pasowali… Wiz Khalifa nie zaskoczył i przyprowadził ze sobą jak zawsze ostrzyżoną na zero Amber Rose, zaniepokoiła natomiast Katy Perry, która nie wzięła Johna Mayera na Grammy i postanowiła pozować z bratem, Davidem Hudsonem. Czyżby kłopoty w raju? Oby nie, przecież Kate i John myśleli już o ślubie!

Jared Leto znów nie przyprowadził na galę żadnej panny. Wokalista i aktor już od dawna wszędzie chodzi z mamą lub resztą 30 Seconds To Mars. Romans z Taylor Swift odwołany, a więc, drogie fanki, wciąż macie szansę usidlić Jareda! Wielbicielki talentu Macklemore’a i Ryana Lewisa muszą niestety obejść się smakiem – obaj panowie pozowali na czerwonym dywanie w towarzystwach dziewczyn, Tricii Davis i Jackie Ginger.

Poniedziałek, 27. Stycznia 2014

fb custom audience

adform