Rita Ora w '50 twarzach Greya'

Boi się grać w filmie!!!

Ekranizacja powieści ‘50 twarzy Greya’ już od dawna budzi wielkie emocje. Kiedy wyszło na jaw, że to właśnie Rita Ora wcieli się w rolę Mii, siostry Christiana Greya, wszyscy fani wokalistki nieźle zacieszali. W końcu zobaczyć swoją ulubioną piosenkarkę na wielkim ekranie to nie byle co – zwłaszcza, że Rita nie za często występowała w epizodach filmowych.

Do tej pory gwiazdę można było podziwiać w filmach ‘Spivs’ i ‘Szybcy i wściekli 6’, jednak nie były to zbyt eksponowane role. Dopiero występ w ‘50 twarzach Greya’ może się dla niej okazać przepustką do kariery aktorskiej z prawdziwego zdarzenia. Nic dziwnego, że Rita jest cała w nerwach – w końcu od tej roli wiele zależy!

‘Nerwy mnie zżerają, tak samo jak przy ’Szybkich i wściekłych 6’ – moim pierwszym filmie z rolą mówioną. Jednak mimo tego stresu pokochałam aktorstwo, mam nadzieję, że to dopiero początek!’ – wyznała Rita w ostatnim wywiadzie.

Jeżeli Rita ma tremę, to chyba dobry znak. Skoro tak przejmuje się rolą, to na pewno się przyłoży! Jesteśmy pewni, że sprawdzi się jako Mia Grey. Zobaczcie, jak poradziła sobie w 'Szybkich i wściekłych 6'!

Wtorek, 28. Stycznia 2014

fb custom audience

adform