Harry Styles i Kendall Jenner znów na randce!

Nie no, wcale nie są razem, skąd...

Oj, Harry, mógłbyś po prostu się przyznać, że lecisz na Kendall i się z nią umawiasz! Ile można zaprzeczać faktom?

Paparazzi po raz kolejny przyłapali wokalistę na randce z Kendall Jenner, siostrą Kim Kardashian. Kiedy zdarzyło się to po raz pierwszy, piosenkarz szybko zdementował pogłoski o flircie. Jednak gdy w grę chodzą potajemne spotkania w hotelach i wspólne wyjścia na koncerty, sprawa robi się raczej oczywista. Nie wiadomo wprawdzie do końca, czy Harry już zdecydował, że zwiąże się z Kendall, jednak wciąż się z nią umawia i zaczyna to wyglądać poważnie!

W sobotę Harry będzie obchodzić swoje 20. urodziny. Kendall marzy się z tej okazji romantyczny weekend we dwoje! Zapytała mamy, czy mogłaby zabrać Harry’ego na parę dni do rodzinnej posiadłości w Kalifornii. Chciałaby, aby mogli tam wspólnie odpocząć i nacieszyć się swoim towarzystwem. Nie zamierza jednak odseparować go od przyjaciół – zaangażowała się także w organizację wielkiego party urodzinowego dla Harry’ego w Wielkiej Brytanii!

‘Kendall bardzo przejęła się organizacją imprezy. Chce, aby wszystko odbyło się w Londynie tak, by przyjaciele i rodzina Harry’ego mogli z nim być. Na liście gości jest reszta chłopaków z One Direction i mnóstwo innych gwiazd. Kendall chce, aby Harry na długo zapamiętał tę noc’ – powiedział jej znajomy.

Jak sądzicie, kiedy przyznają się, że coś między nimi jest?

Wtorek, 28. Stycznia 2014

fb custom audience

adform