Bieber zostanie deportowany?!

Chcą wyrzucić go z USA!

Ale numer! Po ostatnich wybrykach Justina Biebera nie dziwne, że zainteresowała się nim policja. Biebs za szaleństwa autem na nielegalu został aresztowany i spędził kilka godzin za kratkami. Do tego czeka go proces. Nie spodziewaliśmy się jednak, że wokaliście może grozić… deportacja do rodzinnej Kanady!

Już ponad 90 tysięcy Amerykanów podpisało petycję do prezydenta Baracka Obamy z prośbą o wyrzucenie Biebsa ze Stanów Zjednoczonych. Ich zdaniem wiza kanadyjskiego wokalisty powinna zostać anulowana, a on sam deportowany.

‘My, naród amerykański, nie jesteśmy właściwie reprezentowani w świecie popkultury. Żądamy, aby zachowujący się niebezpiecznie i destrukcyjnie, zażywający narkotyki Justin Bieber został deportowany i aby unieważniono jego zieloną kartę. *Człowiek ten zagraża bezpieczeństwu innych i ma okropny wpływ na amerykańską młodzież. *Domagamy się usunięcia Justina Biebera z naszego społeczeństwa’ – napisano w petycji.

Jeżeli liczba podpisów przekroczy 100 tysięcy, prezydent faktycznie będzie musiał rozważyć deportację Biebsa. Jak sądzicie, czy to możliwe, żeby go ot tak wyrzucili?

Środa, 29. Stycznia 2014

fb custom audience

adform