Miley Cyrus w MTV Unplugged

Tak rodzi się historia!

Tak rodzi się historia! W Los Angeles odbył się koncert Miley Cyrus MTV Unplugged. Piosenkarka dołączyła do grona mega sław! W ramach cyklu akustycznych koncertów wystąpili m.in. 30 Seconds To Mars, Nirvana, Bob Dylan, Paramore, Elton John, Coldplay i wielu, wielu innych!

To było coś niesamowitego. Miley pokazała swoje inne, bardziej liryczne oblicze, ale dała także wspaniały i mega energetyczny show rodem z Dzikiego Zachodu – bo tak też była wystylizowana. Najlepsze jest to, że na scenie dołączyła do niej… sama Madonna! Nie dość, że duet Miley z Królową Popu, to jeszcze duet unplugged – tego jeszcze nie było!

Miley zaśpiewała swoje największe hity i po raz kolejny udowodniła, że ma wspaniały i silny głos. Nie brakowało także szalonego tańca, twerkingu i jęzora! Wokalistka postanowiła nauczyć swojej ulubionej miny także Madonnę. Królowa Popu okazała się pojętną uczennicą…

Ten show z pewnością przejdzie do historii – musicie zobaczyć, co się tam działo! Koncert MTV Unplugged Miley Cyrus będzie można zobaczyć na naszej antenie już w środę 5 lutego o 21:10.

Powtórki nadamy w następujących terminach:

06/02 17:10
07/02 18:25
08/02 14:00
08/02 22:10
09/02 16:15

Materiał dostępny także na naszej stronie – podwójna dawka Miley od nas dla Was. Enjoy!

Środa, 29. Stycznia 2014

  • Wczoraj (10 grudnia) odbył się Minnesocie świąteczny koncert 101.3 KDWB’s Jingle Ball 2013. Na wydarzeniu pojawiła się między innymi Miley Cyrus.

  • 12 czerwca (wczoraj) Miley Cyrus pojawiła się na imprezie zorganizowaną przez Myspace. Zobaczcie jak wyglądała!

  • Wczoraj (15 maja) Miley Cyrus pojawiła się na imprezie 2013 Maxim Hot 100 Party w Hollywood. Zobaczcie jak wyglądała!

  • Zobaczcie jak wyglądała Miley Cyrus na wystawie „Punk: od Chaosu po Couture...”.

  • Płyta Miley Cyrus „Bangerz” już od wczoraj (8 października) dostępna jest w polskich sklepach! Wczoraj w Nowym Jorku odbyła się impreza z okazji światowej premiery albumu.

  • Most popular videos

    fb custom audience

    adform