Zwiastun trasy koncertowej Lady Gagi

Powrót do korzeni?

Wprawdzie Mother Monster ostatnimi czasy zmieniła wizerunek na nieco bardziej stonowany i wyglądała na nieco przybitą, to chyba już wszystko wróciło do normy! Odzyskaliśmy starą, dobrą Mother Monster – klip zapowiadający jej trasę koncertową ‘ARTPOP’ to bez wątpienia powrót do korzeni, czyli Gagi zadziornej, silnej i energetycznej. No i ten look jak z ‘Poker Face’… Zobaczcie to TUTAJ!

W klipie widzimy Lady Gagę w dobrze już znanym fryzie, czyli platynowo-blond włosach z ciężką grzywką. A to nie jedyny element nawiązujący do początków legendy Mother Monster! Futurystyczna sala z wielką srebrną kulą, z której po wielkim wybuchu wyłania się Lady Gaga w ciemnych aviatorach, cekinowym żakiecie i hot pantsach też nam co nieco przypomina…

W klipie Gaga po wyjściu z kuli poprawia mikrofon i zaczyna biec przed siebie, by zaśpiewać w glorii chwały. To pewnie symbol energii i siły, z jaka przystępuje do nowej trasy koncertowej. Jeżeli wokalistka ma takie podejście do nowego tour, to może być jedna z jej lepszych tras!

Chyba nabraliśmy apetytu na jakiś mały koncert, a Wy?

Czwartek, 30. Stycznia 2014

fb custom audience

adform