Philip Seymour Hoffman nie żyje

 • Justin Timberlake: "Usłyszałem o śmierci Philipa Seymoura Hoffmana. Wstrząsające. To był niesamowicie utalentowany aktor. RIP"

 • Vanessa Hudgens: "Wow. Philip Seymour Hoffman, na myśl o stracie tego wielkiego aktora boli mnie serce. RIP"

 • Tom Hiddleston: "Philip Seymour Hoffman. To po prostu niewiarygodnie smutne."

 • Russell Brand: "Miłość i modlitwy dla rodziny Philipa Seymoura Hoffmana. Uzależnienie zabija, mam nadzieję że wszyscy cierpiący mają dostęp do terpaii odwykowej."

 • James Franco: "Philip Seymour Hoffman - był najlepszym z najlepszych. Ciężko uwierzyć, że już nie ma go wśród nas"

 • Most popular videos

  Wybitny aktor przegrał walkę z nałogiem

  Wczoraj dotarła do nas tragiczna wiadomość ze Stanów Zjednoczonych. W niedzielę zmarł Philip Seymour Hoffman, 46-letni laureat Oscara, gwiazdor takich filmów jak ‘Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia’, ‘Moneyball’, ‘Capote’, ‘Idy marcowe’ czy ‘Big Lebowski’.

  Ciało Philipa odnalazł w łazience jego rezydencji osobisty asystent. Aktor miał wbitą w żyłę igłę strzykawki. Wprawdzie nie ma jeszcze wyników badania toksykologicznego ani sekcji zwłok, jednak sprawa wydaje się być oczywista. W domu gwiazdora znaleziono kilka torebek z heroiną. To najprawdopodobniej przedawkowanie było powodem śmierci artysty. Hoffman dwukrotnie zaliczył odwyk. Niestety, nie udało mu się pokonać nałogu.

  Wszyscy fani talentu Philipa są wstrząśnięci. Pozostaje także pytanie, co z rolą Plutarcha w kolejnych częściach ‘Igrzysk śmierci", czyli obu ’Kosogłosach’. Jak zdradzili producenci, większość scen z udziałem Philipa została już nakręcona, zatem nie należy spodziewać się ponownego castingu do jego roli. Smutno będzie się oglądać ‘Igrzyska’ patrząc na Philipa i jego ostatnią rolę ze świadomością, że nie zobaczymy już żadnej nowej produkcji z udziałem tego niezwykle utalentowanego aktora.

  Poniedziałek, 03. Lutego 2014

  fb custom audience
  google remarketing

  adform