Miley Cyrus ma wskazówki dla Biebsa

'Lepiej imprezować w domu'

Kto by się spodziewał, że akurat Miley Cyrus będzie pouczać Justina Biebera w kwestii tego, co wypada, a co nie wypada? A jednak! Wokalistka wprawdzie sama umie i lubi się zabawić, to jednak zawsze wie, kiedy przestać i się uspokoić. Faktycznie – poza kontrowersyjnym strojem, sexy teledyskami czy szalonym twerkowaniem nie robi nic skandalicznego i ciężko się do niej przyczepić. Na pewno nie ma takiego doświadczenia w jeździe autem na podwójnym gazie, jak Justin…

Miley postanowiła udzielić swoim rówieśnikom kilku rad płynących z własnego doświadczenia. ‘Jesteśmy młodzi i większość z nas lubi zaszaleć. Jednak trzeba wszystko dobrze zaplanować, żeby nie wyszło jak u Justina’ – powiedziała w telewizyjnym wywiadzie.

‘Justin, jeżeli masz taką kupę kasy, to dlaczego nie zapłacisz ludziom, żeby trzymali cię z dala od kłopotów? Imprezuj w domu, zapraszaj gości i niech pilnują, żebyś nie wychodził i nie robił głupot’ – pouczyła Biebsa Miley. To, co powiedziała, ma sens. Jednak wokół Justina zawsze było sporo ludzi, którzy próbowali go pilnować. Mama, Selena Gomez, menadżer Scooter Braun, ochroniarze… Wszyscy starali się trzymać Biebsa z daleka od kłopotów – niestety wygląda na to, że on nic sobie z tego nie robi.

Ech, Miley, chyba musisz wymyślić dla Justina inną poradę. Z tej raczej nie skorzysta!

Poniedziałek, 03. Lutego 2014

fb custom audience

adform