Zwiastun 'The Rover' - nowego filmu z Robertem Pattinsonem!

Rob kontra bezlitosny świat po zagładzie

Robert Pattinson zyskał sławę i uwielbienie fanów po występie w sadze ‘Zmierzch’. Minus jest taki, że został trochę zaszufladkowany jako seksowny wampir z romantycznej opowieści. Aktor stara się jednak sprawdzić w innych rolach i starannie wybiera filmy, w których będzie mógł zademonstrować swoje umiejętności aktorskie. Od czasu ‘Zmierzchu’ wystąpił u boku Reese Witherspoon i Christopha Waltza w ‘Wodzie dla słoni’, w dramacie ‘Cosmopolis’ z Juliette Binoche oraz w filmie ‘Uwodziciel’ z Umą Thurman, Kristin Scott Thomas i Christiną Ricci.

Już w wakacje możemy spodziewać się premiery kolejnej głośnej produkcji z udziałem Roberta! Aktor wystąpił w thrillerze ‘The Rover’ opowiadającym historię młodego mężczyzny, któremu przyszło żyć w czasach po upadku cywilizacji. Gdy lokalny gang odbiera mu jedyną rzecz, na której mu jeszcze zależało, postanawia walczyć o swoje… W filmie w reżyserii Davida Michôd wystąpią także Guy Pearce, Anthony Hayes i Gillian Jones.

W sieci pojawił się już pierwszy teaser 'The Rover'. Widać po nim, że klimat filmu będzie dość mroczny – Broń, gangi i strzelaniny – będą emocje!

Robert wypadł chyba nieźle. To już zupełnie nie Edward, prawda?

Poniedziałek, 03. Lutego 2014

fb custom audience

adform