Jennifer Lawrence zniszczyła kostium z 'American Hustle'!

Tak to jest, jak się wcina chipsy na planie!

Za swoją rolę w filmie ‘American Hustle’ Jennifer Lawrence ma szansę otrzymać kolejnego Oscara. Nic dziwnego – udało jej się zagrać żonę oszusta współpracującego z FBI w wyjątkowo brawurowy sposób. Jej postać miała skłonność do ubierania się w zwracające uwagę, choć trochę tandetne stroje. Jennifer wyglądała w tych kieckach świetnie, aczkolwiek udało jej się… zupełnie je zniszczyć!

Jen od zawsze podkreślała, że nie zamierza się odchudzać do ról i podoba się sobie taka, jaką jest. Dlatego kiedy ma ochotę na małe co nie co, nie przejmuje się niczym i po prostu wcina! To między innymi dlatego przygotowano aż cztery wersje sukienki dla Jen, w której miała występować w scenie w klubie. ‘Cieszę się, że mieliśmy zapas. Jennifer Lawrence jest bardzo spontaniczna, nie ma nic przeciwko jedzeniu Doritos i innych przekąsek w kostiumie’ – zdradził projektant Michael Wilkinson.

Na szczęście Jen i jej okruszki nie naraziły producentów na zbyt duże koszty. Reżyser filmu chciał, by jej suknia wyglądała tanio, więc kostium uszyto z materiału, który kosztował grosze. Dzięki temu Jen mogła rozsiewać dookoła okruszki po chipsach i nie przejmować się ciuchem!

Wtorek, 04. Lutego 2014

fb custom audience

adform