P. Diddy oświadczył się przez Instagram!

Słodko, czy słabo?

Ach, te nowoczesne technologie… Kto by kiedyś pomyślał, żeby oświadczać się swojej ukochanej przez Internet? A jednak, dziś wszystko jest możliwe. Co więcej, z takich rozwiązań coraz częściej korzystają gwiazdy! Swoje zaręczyny przez neta zaliczyła już Kelly Rowland – co ciekawe twierdziła, że było bardzo romantycznie i wzruszająco.

Teraz do grona interaktywnych narzeczonych dołączył… P. Diddy! Raper postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie dość nietypowo, bo za pośrednictwem Instagrama. Raper opublikował na swoim profilu fotkę pierścionka z wieeelkim diamentem. ‘Kochanie, podoba ci się? Chce wiedzieć by kupić to, co ci się spodoba! Chcę sprawić, byś się uśmiechnęła :) #takeDat![sic]’ – podpisał zdjęcie Diddy.

‘Jest wspaniały!’ – skomentowała jego dziewczyna Cassie. Wygląda na to, że zaręczyny odbędą się podwójnie – na Instagramie (bo przecież skoro raper pokazał pierścionek, to jego panna raczej domyśli się, o co chodzi…) i tradycyjnie. Ciekawe, czy Diddy padnie na kolana przed swoją wybranką niczym Kanye West przed Kim Kardashian! A może wyśle jej po prostu fotkę, jak klęczy?

Wtorek, 04. Lutego 2014

fb custom audience

adform