DOPASOWANI W MTV

GDYBY TWÓJ IDEAŁ STANĄŁ PRZED TOBĄ, CZY WIEDZIAŁBYŚ, ŻE TO ON?

MTV rozpoczyna społeczny eksperyment w nowym programie Dopasowani już 2 lutego 2014!

W programie 10 kobiet i 10 mężczyzn będzie szukać swojego ideału. Zanim jednak poznają drugą połowę, przejdą rygorystyczny proces swatania, który opiera się na specjalnym algorytmie, sprawdzającym dopasowanie charakterów. Dzięki tej technologii, zostanie dobranych 10 idealnych par, które staną twarzą w twarz w programie. Jest jednak jeden haczyk – single nie wiedzą, która osoba została dla nich wybrana. W programie uczestnicy będą musieli odkryć, kto jest ich „drugą połówką”.

„Millennialsi oglądający MTV nie mają problemu z randkowaniem lub znajdywaniem partnera. Jednak stworzenie długotrwałego związku przysparza im trudności” – mówi Susanne Daniels, President of Programming, MTV – „Dopasowani podpowie uczestnikom i widzom, po czym poznać idealnego partnera. Na uczestników czeka wiele emocjonujących chwil – znalezienie ideału będzie trudniejszeniż im się wydaje, szczególnie że będą musieli działać zgodnie z wynikami algorytmu”.

Do programu Dopasowani zostanie wybranych 10 singielek i 10 singli, mających problem w znalezieniu długotrwałej miłości. Uczestnicy przejdą badania przeprowadzone przy pomocy profesjonalnych swatów, psychologów oraz rodzin, przyjaciół i byłych partnerów, dzięki którym poznamy ich idealną połowę. Badania będą polegać na wywiadach pogłębionych, kwestionariuszach i testach zgodności.

Program będzie kręcony na malowniczej wyspie Kauai na Hawajach. Uczestnicy zamieszkają razem, być może idealne pary będą nawet mieszkać drzwi w drzwi? Widzowie będą mogli śledzić wzloty i upadki wszystkich osób, próbujących odkryć, kto jest ich idealną połówką.

Oprócz pogłębionych badań na początku, uczestnicy będą poddawani cotygodniowym testom sprawdzającym atrakcyjność fizyczną, cechy charakteru, czy historię związków. Podczas walki o drugą połówkę, single odkryją, że podążanie za głosem serca może wydawać się właściwe, ale jeśli wyniki badań wskażą inaczej, zmuszeni będą rozpocząć poszukiwania od nowa, porzucając rozpoczęte wcześniej flirty. Pod koniec każdego tygodnia, 20 potencjalnych partnerów będzie próbowało odgadnąć, kto jest ich „drugą połówką”. Jeśli wszystkie 10 par dobierze się z wybranymi dla nich wcześniej partnerami podczas 10 prób, podzielą się największą w historii MTV nagrodą.

Dodatkowo MTV przygotowało specjalną aplikację MTV Dopasowani – http://mtv.pl/dopasowani. Na podstawie polubionych fan page’ów, zainteresowań oraz otagowanych miejsc, aplikacja podpowiada użytkownikom, który z ich facebookowych znajomych najbardziej do nich pasuje. Obie osoby poznają wyniki testu – jeśli tylko chcą, mogą później wspólnie odwiedzić specjalną stronę do flirtu.

Emisja Dopasowanych: 2 luty, niedziela, godz. 17:10

Wtorek, 28. Stycznia 2014

fb custom audience

adform