EKIPA Z WARSZAWY OPUSZCZA DOM!

Wizyta Ekipy z Newcastle, gala MTV EMA Pre-Party i emocjonujące pożegnania – to wszystko w najnowszym odcinku „Ekipy z Warszawy”, już w tę niedzielę w MTV!

Kiedy ekipa dowie się o przyjeździe Holly i Scotta postanowi ugościć ich prawdziwie po polsku. Po kolacji cała grupa wybierze się na wspólną imprezę, a naprawdę gorąco zrobi się już w limuzynie – Mała i Eliza będą rywalizować o względy brytyjskiego przystojniaka.
W klubie chłopcy też nie będą próżnować – Paweł zabierze nowo poznaną dziewczynę do domu, a Mariusz zniknie z jedną w toalecie. Dojdzie również do międzynarodowego nieporozumienia między Eweliną i Scottem, co skończy się wylaniem… piwa.

Po imprezowej nocy ekipa będzie przygotowywać się na galę MTV EMA Pre-Party, podczas której nie obędzie się bez fleszy aparatów, zdjęć z fanami i pogaduszek
z gwiazdami. Na dodatek Wojtek zabierze dwie dziewczyny do domu. Czy wieczór skończy się dla niego miłosnym trójkątem?

Ostatni dzień pobytu ekipy w domu będzie emocjonujący. Mimo wielu nieporozumień, kłótni i sprzeczek grupa bardzo się ze sobą zżyła i nikt nie będzie chciał wyjeżdżać. Pożegnanie dla wszystkich będzie ogromnie wzruszające.

Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy w MTV w niedzielę o 23:00.

Piątek, 17. Stycznia 2014

fb custom audience

adform