Taylor Swift o związkach

'traktujcie miłość, jakby była grą' - zgadzacie się z tym?

Taylor Swift raczej nie ma szczęścia w miłości… Wszystkie jej dotychczasowe związki były raczej krótkie i kończyły się burzliwie. Plus taki, że rozstania dawały Tay inspirację do pisania i komponowania nowych piosenek. Niemniej – raczej ciężko uznać Taylor za ekspertkę od związków, skoro nie jest w stanie wytrzymać z żadnym facetem dłużej niż kilka miesięcy.

Na liście eks-chłopaków Tay znajdują się m.in. Joe Jonas, Taylor Lautner, John Mayer, Jake Gyllenhaal i oczywiście Harry Styles. Mimo, że z żadnym z nich nie była dłużej niż cztery miesiące, wokalistka postanowiła udzielić swoim fankom kilku porad, jak powinny traktować swoich facetów. ‘Każdy powinien podchodzić do związków z perspektywy czystej gry i jednocześnie pozostawianie pewnej dozy wątpliwości. Dopóki relacja się nie ugruntuje, to jest grą. A skoro to gra, musisz wygrać’ – powiedziała Taylor w wywiadzie dla ‘Glamour’.

Hmmm… Jeżeli piosenkarka faktycznie traktuje związek w kategorii walki, to chyba przestaje nas dziwić liczba jej byłych. Ciekawe, kiedy trafi na faceta równie zdecydowanego, co ona… Czy ktoś jest w stanie ujarzmić Tay?

Środa, 05. Lutego 2014

fb custom audience

adform