Występ życia Bruno Marsa na Super Bowl!

Najlepiej oglądane show w historii

Co roku w przerwie finałów Super Bowl w Stanach Zjednoczonych towarzyszy występ jednej z najbardziej znanych gwiazd. Do tej pory o oprawę finałowych meczów mistrzostw futbolu amerykańskiej dbali m.in. Madonna, Beyoncé, Janet Jackson i Justin Timberlake, The Rolling Stones, U2 czy Paul McCartney. W tym roku ten zaszczyt przypadł Bruno Marsowi, który dał naprawdę wspaniały show – chyba najlepszy w całej swojej karierze!

Bruno zaczął od mocnego wejścia – jego solo na perkusji zrobiło mega wrażenie! Wokalista wykonał przeboje ‘Locked Out od Heaven’, ‘Treasure’ i ‘Runaway’ wspierany przez sekcję dętą i innych muzyków. Super wokal i dynamiczny taniec Bruna wprawiły widzów w euforię! Nikt się nie spodziewał, że może być jeszcze lepiej, gdy nagle piosenkarz zaczął śpiewać refren numeru ‘Give It Away’ zespołu ‘Red Hot Chilli Peppers’. Wtedy na scenie pokazali się muzycy RHCP i razem z Brunem wykonali cały hit w mega energetyczny sposób. Weterani rocka nie wahali się wystąpić bez koszulek, co dodatkowo podkręciło atmosferę…

Na sam koniec Bruno wykonał piosenkę ‘Just The Way You Are’. Piękne zwieńczenie spektakularnego występu! Fani Bruna długo będą wspominać jego występ w przerwie finałów Super Bowl… Zobaczcie cały show wokalisty z Anthonym Kiedisem i muzykami Red Hot Chilli Peppers. Warto!

Środa, 05. Lutego 2014

fb custom audience

adform